Zapraszamy na Dobry Mecz

Wysłano 9 Grudzień, 2017 przez w kategorii Wiadomości

W niedzielę o 14.00 w sali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Bytowie rozpocznie się kolejna edycja Mikołajkowej Dogrywki Dobrego Meczu. Zachęcamy do jak najliczniejszego przybycia na to charytatywne wydarzenie!

Impreza organizowana jest przez bytowskich policjantów i Stowarzyszenie Kobiet na Rzecz Kobiet i Rodziny. Zebrany dochód zostanie przeznaczony na leczenie przewlekle chorych dzieci. Jak będzie można pomóc? Choćby przez udział w licytacjach, które wspari lokalni przedsiębiorcy. W holu sali będzie natomiast prowadzona sprzedaż ciasta i kawy za symboliczną opłatę. Tradycyjnie odbędzie się też loteria fantowa. Pomóc będzie można również Kubusiowi Jankowskiemu, przynosząc plastikowe nakrętki.

Jak zawsze jedną z głównych atrakcji będą zmagania piłkarskie. Zagrają juniorzy: Drutex-Bytovii U7, U2 Bytów (dziewczynki) i DAN-CAR GKS Myśliwiec Tuchomie. Oprócz nich czeka nas interesujący turniej seniorski. Wezmą w nim udział Znajomi Bytów, zespół mieszany Policji i Straży Pożarnej oraz Drutex-Bytovia Bytów. Według naszych informacji w czarno-biało-czerwonych barwach zagrają m.in.: Tomasz Cierson, Sławomir Czajkowski, Ryszard Mądzelewski, Adrian Stawski, Karol Szymlek, Krzysztof Wolski oraz zawodnicy rezerw: Maciej Błaszkowski, Michał Wdowiak i Patryk Wolski.

Zapraszamy!

24174711_946881408794855_8512252176506646156_n

Przemysław Gawin
Przemysław Gawin
A u t o r
Redaktor naczelny bytoviahpu.pl, korespondent "Przeglądu Sportowego".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *