Sezon 2014/2015

06.06.15r. Bytovia – Chojniczanka Chojnice

Mecz z Chojniczanką nie wywoływał szczególnych ciśnień, mimo to przed tym spotkaniem robimy małą akcje mobilizacyjną w postaci nagranej zapowiedzi oraz wywieszonych plakatów w mieście. Kibice Chojniczanki zamówili pulę 300 biletów, jednak według informacji uzyskanej w klubie ostatecznie zakupili ok. 160 biletów. Wizualnie wyglądali jak by było ich więcej. Na płocie wywiesili 6 flag i prowadzili początkowo dobry doping, który z upływem czasu osłabł. Nie obyło się również bez wymiany „uprzejmości”. Na ten mecz przyodziali się w jednakowe czarne koszulki, które były dodatkiem do wyjazdu. Przed meczem trafionych zostaje 3 kibiców Chojniczanki, którzy zabłądzili pod naszym stadionem. Wszyscy tracą barwy, następnie rozpruwają się na psach i wskazują palcami swoich oprawców. Milicja oddaje im jeden z trzech straconych szali, który znajdują u wskazanej osoby. Całe zdarzenie kończy się powinięciem 2 naszych kibiców. Zaistniała sytuacja zostaje jasno podkreślana odpowiednimi okrzykami przed i w trakcie meczu. Na sektor dopingowy Bytovii rozprowadziliśmy ok. 150 wejściówek. Płot udekorowaliśmy 3 flagami: „BYTOVIACY”, „CZARNE WILKI” oraz „BYTOVIA”. Przez cały mecz prowadziliśmy dobry doping. Atmosfera w tym dniu była naprawdę dobra. Nie przeszkadzał nam nawet niekorzystny wynik. Typowo derbowy mecz walki kończy się wynikiem 0-1 dla Chojniczanki. Po meczu milicja ustawia się do łapanek. Powstaje małe zamieszanie, co skutkuje zawinięciem 2 osób. Wszyscy zatrzymani w tym dniu ostatecznie zostają puszczeni, lecz cała zabawa kończy się mandatami. Następnie część z nas udaje się na zimnego specjala. Fajny gest wykonali działacze naszego klubu zapraszając nas na grilla zorganizowanego dla piłkarzy, w którego trakcie żegnamy odchodzącego Michała Pietronia.

15420629

24.05.15r. Bytovia – Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Na niedzielnym meczu z Niecieczą w naszym sektorze zgromadziło się ok. 30 kibiców. Na płocie wywiesiliśmy flagę „BYTOVIACY” i przez cały mecz prowadziliśmy doping na miarę naszych możliwości. Ciekawy mecz, w którym prowadziliśmy 2-0, kończy się ostatecznie zwycięstwem rywala 2-3. Gości zero.

16.05.15r. Bytovia – Widzew Łódź

Podczas meczu z Widzewem Łódź formujemy ok. 60-osobowy młyn. Drobne problemy z wejściem niektórych kibiców spowodowała ochrona, jednak ostatecznie wszyscy zainteresowani zostają wpuszczeni. Na płocie wywieszamy jedną flagę: „BYTOVIACY” i prowadzimy doping przez cały mecz. Nasi piłkarze wygrywają 2-0, co daje nam utrzymanie na zapleczu ekstraklasy. Kibicowsko mecz bez historii, gdyż kibice Widzewa, których praktycznie do końca sezonu obowiązuje zakaz wyjazdowy, nie pojawili się.

15249643

15249646

09.09.15r. Arka Gdynia – Bytovia

Wyjazd do Gdyni był naszym priorytetem w tym sezonie. Do Gdyni wyruszamy trzy godziny przed rozpoczęciem meczu. Milicja sprawiła, że trasa do Gdyni, która wynosi ok. 100 km, trwała praktycznie cały ten czas. W konsekwencji część naszych kibiców na sektorze gości pojawiła się z lekkim opóźnieniem. Gdyński klub nie robił nam żadnych problemów z zamówieniem biletów i dopisaniem się do listy. W Gdyni melduje się blisko 200 kibiców z Bytowa. Część kibiców zajmuje sektory VIP, pozostali w 169 osobowym składzie meldują się na trybunie dla gości. Pod stadionem zostaje również 2 zakazowiczów. Nasza liczba mogła być większa, jednak część kibiców w ostatniej chwili się wykruszyła. Chwilę po rozpoczęciu meczu dostajemy informację o powinięciu jednego z zakazowiczów. Niestety, noc spędza w areszcie. Na płocie wywieszamy trzy flagi: dużą „BYTOVIA”, „BYTOVIACY” oraz „PRECZ Z KOMUNĄ – BYTOVIA BYTÓW”, a także transparent o treści:” 02.05.15 – ŚMIERĆ KIBICA JAK ŚMIERĆ BRATA, MORDERCY – CH W D P” odnoszący się do wydarzeń z Knurowa, gdzie policja zamordowała kibica miejscowej Concordii. Przez cały mecz prowadzimy dobry doping. Trochę „pozdrowień” leci w stronę kibiców Arki, nie oszczędzamy również milicyjnych MOrderców. Stadion Arki to najlepszy obiekt na jakim się pojawiliśmy. Minusem są tylko pękające krzesełka, które ktoś chyba zamontował celowo. Doping z sektora dla gości prowadziło się wręcz idealnie. Nikogo specjalnie nie trzeba było mobilizować, gdyż dobra atmosfera udzielała się wszystkim wyjazdowiczom. Tuż po gwizdku kończącym mecz kilku gdyńskich desperatów przedostało się pod nasz sektor, jednak szybko powija ich ochrona, która interweniowała po obu stronach płotu. Piłkarze nagradzają nasze wsparcie zwycięstwem 0-1. Po meczu wspólnie fetujemy to ważne zwycięstwo. Dumą Kaszub przynajmniej do następnego meczu jest Bytovia. Kibice Arki licznie zebrali się w swoim młynie i przez cały mecz dopingowali swój klub. Czasami do dopingu przyłączały się pozostałe sektory. Z ich strony również nie obyło się bez „pozdrowień”. Na płocie wywiesili sporo flag. Nie zapomnieli również o milicji w stosunku, do której poleciały wrzuty oraz wywieszone zostały dwa transparenty. W pierwszej połowie „ŻĄDAMY KARY DLA POLICYJNYCH MORDERCÓW!”, w drugiej zastąpiony „MILICJA – NAJWIĘKSZE ZŁO POLSKIEJ PIŁKI!”. W pierwszej połowie w ich młynie dochodzi do wypadku – jeden z kibiców spada z trybuny. Prawdopodobnie nie był to szczęśliwy upadek, gdyż przyleciał po niego helikopter.

15177147

15177165

15177181

01.05.15r. Bytovia – GKS Tychy

Mecz z GKS-em Tychy zgromadził na trybunie dopingowej ok. 50 kibiców. Na płocie zawisły dwie flagi: „BYTOVIACY” i „CZARNE WILKI”. Przez cały mecz dopingujemy naszych piłkarzy, którzy tylko zremisowali z Tychami 1-1. Gości obowiązuje zakaz wyjazdowy, dlatego w naszym mieście nie pojawili się.

15176904

25.04.15r. Sandecja Nowy Sącz – Bytovia

W dalekim Nowym Sączu melduje się dwóch kibiców Bytovii, którzy zasiedli na trybunie gospodarzy. Kibice Sandecji zebrali się w ok. 70-osobowym młynie, a na płocie wywiesili 2 flagi. Jedynie w pierwszej połowie prowadzili słaby doping, urozmaicony wrzutami na swoich piłkarzy. Bytovia odnosi cenne zwycięstwo 0-1. Po meczu lekko zdziwieni piłkarze i sztab szkoleniowy dziękują nam za obecność na tak dalekim wyjeździe.

15035904

18.04.15r. Bytovia – Dolcan Ząbki

Podczas meczu z Dolcanem Ząbki na trybunie dopingowej gromadzimy się w ponad 50-osobowym składzie. Na płocie wywieszamy 2 flagi: „BYTOVIACY” oraz „CZARNE WILKI”. Od początku meczu mocno mobilizujemy piłkarzy do walki o pierwsze zwycięstwo w tym roku. Nasz doping tego dnia stał na dobrym poziomie. Również piłkarze pokazali klasę i pokonali gości 3-2. Po meczu wspólnie z piłkarzami fetujemy zwycięstwo. Ząbkowianie pojawili się w 4-osobowym składzie i kilka razy zaznaczyli swoją obecność.

14998626

04.04.15r. Bytovia – Olimpia Grudziądz

Podczas meczu z Olimpią Grudziądz formujemy ponad 50-osobowy młyn. Na płocie wywieszamy dwie flagi: „BYTOVIACY” oraz „PRECZ Z KOMUNĄ – BYTOVIA BYTÓW”. Nasz doping tego dnia tylko momentami był dobry. Jednak trzeba przyznać, że poczynania piłkarzy na boisku nie dawały nam powodów do większego ożywienia. W trakcie pierwszej połowy ochrona próbuje zbliżyć się do flagi „PRECZ Z KOMUNĄ – BYTOVIA BYTÓW”, w obronie której stanęli nasi kibice. Niestety okazuje się, że delegatowi nie spodobała się nasza flaga. Również kierownik ds. bezpieczeństwa dwukrotnie prowadzi z nami „negocjacje”. W obu rozmowach nie potrafi powołać się na żadne przepisy, dlatego jego prośby o ściągnięcie flagi uznajemy za bezprawne. Informujemy go również, że dla nas wywieszenie tej flagi, szczególnie w dniach poprzedzających rocznice mordu Katyńskiego, jest sprawą ważną. Stanowcza postawa kibiców sprawia, że flaga pozostaje na swoim miejscu, natomiast w stronę delegata kierujemy przyśpiewkę: „A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści”. Dostajemy również informację, że nasza postawa będzie miała swoje konsekwencję. Bytovia w fatalnym stylu przegrywa 0-3 dlatego piłkarze po meczu usłyszeli małą reprymendę. Panowie walczymy do końca! Goście pomimo, że początkowo nie planowali przyjazdu, w sektorze dla gości zameldowali się w ok. 50 osób. Na płocie wywiesili dwie flagi (w tym jedną antymilicyjną) i poniesieni dobrą grą swoich piłkarzy prowadzili dobry doping przez cały mecz. W trakcie meczu zaintonowali przyśpiewki antymilicyjne, do których się przyłączyliśmy.

14877145

14877146

22.03.15r. Bytovia – Zagłębie Lubin

Podczas meczu z Zagłębiem Lubin na trybunie dopingowej gromadzimy się w ponad 100 osób. Na płocie wywieszamy 4 flagi: „BYTOVIACY”, „BYTOVIA”, „CZARNE WILKI” oraz „PRECZ Z KOMUNĄ – BYTOVIA BYTÓW”. Prowadzimy dobry doping przez cały mecz. Niestety na boisku Bytovia przegrywa 0-2. Miedziowi wypełnili cały sektor gości (ok. 300). Możliwe, że zaliczyli nadkomplet. Byli wspierani przez liczną grupę Arki oraz mniejsze delegacje Zawiszy oraz Falubazu. Na płocie wywiesili 5 flag, w tym jedną zgodowiczów z Gdyni. Co do dopingu, to go właściwie nie prowadzili. Ograniczyli się do zaznaczenia swojej obecności, okrzyków radości po bramkach i pozdrowienia zgód.

14736316

07.03.15r. Stomil Olsztyn – Bytovia

Do Olsztyna wyruszamy z małym opóźnieniem ze względu na interwencję „łobuzów”, która rozpoczyna podróż mandatem. Przez całą trasę jedziemy z balastem. W stolicy Warmii pojawiamy się w 18-osobowym składzie (w tym jeden zakazowicz za płotem). Wejście na sektor nie obyło się bez problemów z policją, czego skutkiem były kolejne mandaty. Na płocie wywieszamy jedną flagę: „BYTOVIACY” oraz ze względu na naszą małą liczbę prowadzimy rwany doping. W trakcie meczu okrzykami okazaliśmy również gest wsparcia dla kibiców Stomilu, których klub znalazł się w trudnej sytuacji finansowej. Niestety, mecz kończy się porażką Bytovii 2-0. Mimo niekorzystnego wyniku podróż powrotna mija nam w dobrych nastrojach. Podczas postoju w Ostródzie zaliczamy maka. Pojawienie się naszej grupy, a po chwili naszej eskorty wywołuje lekkie zaskoczenie u klientów i pracowników. Do Bytowa docieramy w godzinach wieczornych. Gospodarze zebrali się w ok. 250-osobowym młynie. Na płocie wywiesili 6 flag oraz przez cały mecz prowadzili dobry doping, do którego czasami przyłączały się pozostałe sektory.

14580399

14580398

29.11.14r. Bytovia – Wigry Suwałki

W ostatnim w 2014 roku meczu ligowym Bytovia zmierzyła się z Wigrami Suwałki. Na trybunie dopingowej zgromadziliśmy się w ok. 30-osobowym składzie. Na płocie zawisła jedna flaga – „BYTOVIACY”. W trakcie meczu prowadziliśmy sporadyczny doping. Goście pojawili się w 23 osoby i co jakiś czas zaznaczali swoją obecność. Mecz kończy się wygraną Bytovii 2-1.

14580388

16.11.14r. Chojniczanka Chojnice – Bytovia

Podczas meczu Chojniczanka Chojnice – Bytovia Bytów w sektorze gości zameldowało się ok. 250 osób piknikowego składu. Grupa Ultras Bytovia „BYTOVIACY” zrezygnowała z udziału w tym spotkaniu dlatego podczas tego meczu nie był prowadzony zorganizowany doping a na płocie nie zawisły żadne flagi. Ci co chcieli (w tym zakazowicze) wybrali się, w kilka aut, w spontaniczną podróż pod stadion Chojniczanki. Niestety interwencja „łobuzów” udaremnia swobodne poruszanie się pod stadionem i do końca meczu wszyscy zostają zatrzymani. Ze strony miejscowych tradycyjne „pozdrowienia”, oprawa składająca się z pasów materiału i transparentu oraz ok. 150 osobowy młyn. Mecz, którego nie mieliśmy okazji zobaczyć kończy się wynikiem 2-0 dla gospodarzy.

Chojniczanka - Bytovia

08.11.14r. Bytovia – Flota Świnoujście

Na meczu z Flotą Świnoujście zbieramy się w około 25 osób i prowadzimy rwany doping, który ożywił się w drugiej części spotkania. Na płocie wisi jedna flaga „BYTOVIACY”. Gości na naszych sektorach 5 – piknikowego składu. Po emocjonującej końcówce Bytovia remisuje z Flotą 1-1.

Bytovia - Flota Świnoujście

25.10.14r. Bytovia – Miedź Legnica

Podczas meczu z Miedzianką formujemy około 30 osobowy młyn. Mimo słabej liczby prowadzimy dobry doping. Płot został przyozdobiony jedną flagą „BYTOVIACY”. Goście nie pojawili się. Na boisku nasi piłkarze odnoszą zasłużone zwycięstwo 2-1.

Bytovia - Miedź Legnica

12.10.14r. Bytovia – Arka Gdynia

Mobilizację na mecz z Arką rozpoczęliśmy około tygodnia przed tym spotkaniem. Ze względu na zakwalifikowanie tego spotkania jako mecz o podwyższonym ryzyku oraz przyjazd większej niż zwykle grupy kibiców przyjezdnych, do prowadzenia dopingu został wyznaczony sektor za bramką, natomiast goście zostali wpuszczeni na trybunę, z której w tym sezonie zazwyczaj prowadziliśmy doping. Zaznaczyć trzeba, że bez tej zamiany nie byłoby zgody na przyjazd kibiców gości w takiej liczbie. Na sektor, w którym umiejscowiony był młyn (może pomieścić 267 kibiców) rozprowadziliśmy we własnym gronie około 200 wejściówek, pozostałe miejsca zostały udostępnione do sprzedaży ogólnej. Na naszym sektorze widać wolne miejsca, jednak wynika to z naszego rozstawienia. Na stadionie komplet widowni a zwlekający z zakupem biletu musieli oglądać mecz zza płotu razem z zakazowiczami. Nasz doping w trakcie tego meczu stał na dobrym poziomie. Na płocie wywieszamy trzy flagi: „BYTOVIACY”, „BYTOVIA” oraz „CZARNE WILKI”, które wisiały w pierwszej połowie meczu. W drugiej części spotkania na płocie rozwieszamy transparent o treści „BLACK WHITE RED FAMILY”, którego dopełnieniem jest sektorówka z wizerunkiem tytułowej postaci z filmu „Ojciec chrzestny”, w towarzystwie dwóch gangsterów. Po bokach całość uzupełniają flagi na kijach. Na trybunie za bramką nie do końca mogliśmy w pełni zaprezentować przygotowanej oprawy. Ten sektor nie nadaje się do prezentacji takich opraw. Goście zgodnie z przesłaną listą mieli pojawić się w 302 osoby. Całkiem prawdopodobne, że pojawili się w większej liczbie. Na płocie wywiesili kilka flag. Prowadzili doping przez całe spotkanie – jednak przynajmniej z naszej perspektywy, jak na taką liczbę, zaprezentowali się dość średnio. Doping nie obył się bez wymiany „uprzejmości”. W pierwszym oficjalnym meczu z Arką padł remis 1-1.

Bytovia - Arka 1

Bytovia - Arka 2

27.09.14r. Bytovia – Sandecja Nowy Sącz

Na meczu z Sandecją zbieramy się w około 35 osobowym składzie. Na płocie wywieszamy jedną flagę „BYTOVIACY”. W trakcie meczu zaledwie dwa razy zaznaczamy swoją obecność. Goście nie pojawili się. Mecz kończy się zwycięstwem Bytovii 6-1.

Bytovia - Sandecja Nowy Sącz

20.09.14r. Dolcan Ząbki – Bytovia

Do Ząbek wybieramy się jednym samochodem w czteroosobowym składzie. Podróż mija nam bez żadnych problemów. Wejście na sektor odbywa się dość sprawnie. W Ząbkach do naszej grupy dołącza jeszcze 3 kibiców, co powiększa naszą liczbę w sektorze gości do 7 osób. W trakcie meczu sporadycznie zaznaczamy swoją obecność. Liczba miejscowych fanatyków zmieniała się przez cały mecz – w kulminacyjnym momencie tworzyli ponad 40 osobowy młyn. Kibice Dolcanu na płocie wywiesili jedną flagę oraz transparent. W trakcie meczu prowadzili doping o różnej jakości, który wyglądał dość monotonnie. W drugiej połowie pozwalają sobie nawet na dłuższą przerwę. Mecz kończy się bezbramkowym remisem. Po meczu piłkarze dziękują nam za wsparcie i udajemy się w drogę powrotną. Do Bytowa docieramy w późnych godzinach wieczornych.

13.09.14r. Bytovia – GKS Katowice

Podczas meczu z Gieksą formujemy 45 osoby młyn, który w tym dniu umiejscowiony był w sektorze za bramką. Na płocie wywieszamy jedną flagę: „BYTOVIACY” i przez całe spotkanie dopingujemy naszych piłkarzy. W trakcie meczu, po raz kolejny w tym sezonie, awarii ulega nasz bęben. Goście, jak sami się określili, pojawili się w 123 osobowym składzie. Na płocie wywiesili trzy flagi i prowadzili dobry doping przez cały mecz. Niestety Bytovia zalicza kolejną wysoka porażkę 1-4.

Bytovia - GKS Katowice

06.09.14r. Olimpia Grudziądz – Bytovia

Na mecz do Grudziądza mieliśmy wybrać się autokarem, lecz dzień przed wyjazdem dostajemy informację o jego awarii. W ostatniej chwili udaje nam się zorganizować transport zastępczy w postaci busa i samochodów osobowych. Trasa do Grudziądza, z małym ogonem, przebiega dość sprawnie. Wejście na sektor gości odbyło się bez większych problemów, chociaż ochrona przetrzepuje nas bardzo dokładnie. Na sektorze meldujemy się w 40-osobowym składzie, a na płocie wywieszamy jedną flagę: „BYTOVIACY”. Przez cały mecz prowadzimy rwany doping składający się z prostych przyśpiewek. Gospodarze zebrali się w około 100-osobowym składzie. Na płocie wywiesili trzy flagi i prowadzili dobry doping przez całe spotkanie. Mecz, pomimo dobrej gry Bytovii, kończy się porażką 3-2. Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę i udajemy się w drogę powrotną. Do Bytowa dojeżdżamy w późnych godzinach wieczornych. Podziękowania dla Olimpii za dobrą współpracę przy ogarnianiu naszego przyjazdu.

Olimpia Grudziądz - Bytovia

30.08.14r. Bytovia – Chrobry Głogów

Na meczu z Chrobrym Głogów zbieramy się w około 50 osobowym składzie. Na płocie wywieszamy dwie flagi: „BYTOVIACY” i „BYTOVIA”. W pierwszej połowie prowadzimy słaby doping z przestojami – ograniczając się jedynie do krótkich przyśpiewek. Druga połowa wypada trochę lepiej, jednak ogólny poziom naszego dopingu w tym dniu można uznać za niski. Goście pojawili się w 10 osobowym składzie, bez flag i sporadycznie zaznaczali swoją obecność. Piłkarze dostosowali się do naszego poziomu i przegrali mecz 1-4.

Bytovia vs Chrobry

23.08.14r. Bytovia – Pogoń Siedlce

Na meczu z Pogonią Siedlce wystawiamy ok. 80 osobowy młyn. Na płocie wywieszamy trzy flagi: „CZARNE WILKI”, „BYTOVIACY” i „BYTOVIA”. Przez cały mecz prowadzimy dobry doping. Na początku każdej połowy, okrzykami, solidaryzujemy się z fanami bydgoskiego Zawiszy – wyrażając w ten sposób sprzeciw wobec zatrudnienia w naszym klubie ich byłego „piłkarza” Piotra Kuklisa. Po przeciętnym meczu Bytovia tylko remisuje 0-0. Kibiców gości nie stwierdzono.

Bytovia - Pogoń Siedlce

17.08.14r. Bytovia – Stomil Olsztyn

W niedzielne południe Bytovia zmierzyła się ze Stomilem Olsztyn. W naszym sektorze gromadzimy się początkowo w około 60-osobowym składzie. W miarę upływu czasu nasza liczba powiększa się o kilkanaście osób. Na płocie wywieszamy dwie flagi: „BYTOVIA” i „CZARNE WILKI”. Nasz doping mimo, że z małym falstartem, z upływem czasu coraz lepszy. Dobrej atmosfery na trybunie dopingowej nie popsuła nawet porażka naszych piłkarzy 0-1. Stomilowcy pojawili się w kilkudziesięcioosobowym składzie. Z naszej perspektywy trudno ocenić dokładną liczbę. Na płocie wywiesili kilka flag. Przed rozpoczęciem meczu zaznaczyli swoja obecność, by pozostałą część pierwszej połowy skupić się na śledzeniu wydarzeń z boiska. W drugiej połowie trochę się ożywili, ale ich doping tego dnia nie należał do najlepszych.

Bytovia - Stomil Olsztyn

08.08.14r. Wigry Suwałki – Bytovia

Na ten daleki, egzotyczny jak dla nas teren, wybieramy się transportem kołowym. Podróżujemy dwoma samochodami, zwiedzając po drodze ciekawsze miasta. Przed wjazdem do Suwałk zgarnia nas policja, zaczyna się trzepanie i spisywanie, przez co kilka minut spóźniamy się na mecz. Na sektorze gości meldujemy się w 8-osobowym składzie (w tym dwie panie) i sporadycznie dopingujemy naszych piłkarzy. Suwałki mogą poszczycić się bardzo fajnym stadionem. Bilety na sektor gości, prawdopodobnie należą do najtańszych w lidze i wynoszą tylko 5zł. Catering jest na dobrym poziomie, również w przystępnej cenie. Gospodarze zgromadzili się w około 200-osobowym składzie, na płocie wywiesili kilka flag i prowadzili dobry (momentami bardzo dobry) doping przez cały mecz. Często do dopingu przyłączały się sektory zajmowane przez pikników, tworząc w ten sposób fajną atmosferę. Po meczu, który zakończył się wynikiem 1-1, dziękujemy naszym piłkarzom za walkę i udajemy się w drogę powrotną, która mimo, że była długa mijała nam w dobrych nastrojach. Podziękowania dla gospodarzy za wodę. Pozdro dla obecnych!

02.08.14r. Bytovia – Wisła Płock

W pierwszym meczu w 1.lidze Bytovia zmierzyła się z Wisłą Płock. Gra na zapleczu ekstraklasy wymusiła wprowadzenie systemu identyfikacji kibiców, który skomplikował organizację trybuny dopingowej. Po kilku rozmowach z działaczami klubu zapadła decyzja o przyznaniu nam nowej trybuny dopingowej, która była wyłączona ze sprzedaży ogólnej. Zmiany spowodowały małe zamieszanie, przez co część kibiców nie mogła wejść na nasz sektor. Mimo wakacyjnej pory gromadzimy się w około 100-osobowym składzie. Na płocie wywieszamy 3 flagi: „CZARNE WILKI”, „BYTOVIACY” oraz „BYTOVIA”. Prowadzimy doping przez cały mecz, który momentami stał na dobrym poziomie. W trakcie meczu kilkakrotnie okrzykami upamiętniamy poległych warszawskich powstańców. Niestety pod koniec pierwszej połowy awarii ulega nasz bęben. Nafciarze na ten mecz zamówili 150 biletów, jednak przyjechali w liczbie około 100 osobowej – dokładniej niech opiszą się sami. Na płocie powiesili kilka flag. Po wejściu na stadion kilka razy głośno zaznaczyli swoją obecność. W dalszej części meczu niestety słabo ich słyszymy. Z relacji kibiców z innych części stadionu wynika, że prowadzili dobry doping przez cały mecz. Po dobrym widowisku Bytovia pokonuje Wisłę 3-2.

Bytovia - Wisła Płock

2 komentarze

  1. Filip napisał(a):

    Tylko 30 kibiców? Szkoda że wyjechałem, też nie mogłem obejrzeć meczu.

  2. Przemek Przemek napisał(a):

    O jakim meczu mówisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *