Liga Typerów


Liga Typerów

RANKING 2017/2018 (koniec po rundzie jesiennej)
1. Senior 110pktkorona
2. Kibic007 107pkt
3. pele 105pkt
4. Romek 100pkt
5. zice 97pkt
7. mw 96pkt
8. Przemek 91pkt, Lisek 16 91pkt
10. P1 90pkt
11. BOBO 88pkt
12. Damianos753 86pkt
13. juri1968 83pkt
14. ja318 80pkt
15. Kazek 79pkt, ajaM3 79pkt
17. wolus 78pkt
18. kamiloU2 77pkt
19. 12345 76pkt, bale 76pkt
21. KusyR 71pkt
22. gby 20pkt
23. loleq 2pkt, Fala2 2pkt

RANKING 2016/2017
1. P1 200pkt korona
2. juri1968 195pkt
3. kamiloU2 186pkt
4. BOBO 184pkt, Kibic007 184pkt
6. wolus 183pkt
7. Romek 176pkt
8. zice 169pkt
9. pele 168pkt
10. kazek 166pkt
11. Lisek16 165pkt
12. ja318 164pkt
13. loleq 159pkt
14. Przemek 157pkt
15. ziibi 152pkt
16. KusyR 146pkt
17. bale 143pkt
18. Damianos753 119pkt
19. Stranger 98pkt
20. Edgar 98pkt
21. walek1991 42pkt
22. kowal 28pkt, cichy1985 28pkt
24. Krystian 26pkt
25. tomek 22pkt
26. Senior 21pkt
27. zblesiak 8pkt, ziutex13 8pkt
29. olka230 5pkt, Fala2 5pkt

RANKING 2015/2016

1. juri1968 190pkt korona
2. loleq 183pkt
3. Stranger 176pkt
4. Senior 170pkt
5. Damianos753 166pkt, Romek 166pkt
7. Przemek 165pkt
8. Kazek 164pkt
9. Fala2 163pkt
10. Kibic007 161pkt, ziibi 161pkt
12. bale 159pkt
13. NEO 158pkt
14. pele 156pkt
15. tomek 155pkt
16. Lisek16 154pkt
17. KusyR 152pkt
18. BOBO 151pkt
19. Pająk 149pkt, wolus 149pkt
21. cichy1985 132pkt, kamiloU2 132pkt
23. olka230 123pkt
24. mel 107pkt
25. turbo 84pkt
26. SPEC 83pkt
27. Kowal 69pkt
28. Krystian 52pkt
29. ziutex13 47pkt
30. Lensq 42pkt
31. HHH 28pkt
32. Azmo 27pkt
33. Bruno 26pkt
34. paczekmar 14pkt
35. surdyk 145 13pkt
36. Rapuch 9pkt
37. zblesiak 7pkt
38. boogie 4pkt, oliwier1323 4pkt
40. edgar 3pkt, walek1991 3pkt

RANKING 2014/2015

1. BOBO 204pkt korona
2. Fala2 198pkt
3. wolus 197pkt, Senior 197pkt
5. Damianos753 196pkt, Kibic007 196pkt
7. ziutex13 194pkt
8. HHH 189pkt
9. pele 184pkt
10. Kazek 182pkt
11. Stranger 177pkt, loleq 177pkt
13. edgar 167pkt
14. cichy1985 165pkt, KusyR 165pkt, Przemek 165pkt
17. SPEC 159pkt
18. bale 156pkt
19. Krystian 148pkt
20. perszing83 141pkt
21. zblesiak 128pkt
22. eburso 121pkt
23. Azmo 116pkt
24. zzz 103pkt
25. juri1968 88pkt
26. Bruno 80pkt
27. ziibi 77pkt
28. robert 74pkt
29. Lisek16 73pkt
30. UltraFanatic 68pkt
31. kamiloU2 64pkt
32. Rapuch 50pkt, krzychu 50pkt
34. jagoda 45pkt
35. Dawid 43pkt
36. walek 34pkt
37. pepe 31pkt
38. oliwier1323 28pkt
39. Oskar 24pkt
40. Bartek 23pkt
41. surdyk 145 22pkt
42. obiektywny 17pkt
43. Dzejkob 16pkt, bolo69 16pkt
45. Rafal 14pkt
46. Borzak 12pkt
47. amadeusz456 9pkt
48. kibic04 7pkt, Tarasinho 7pkt
50. tomek 6pkt
51. Mosir 5pkt, karolgda 5pkt, matiza961 5pkt

Regulamin

I. Przyznawanie punktów

Punkty za typowanie będziemy przyznawać jak w poprzedniej edycji.

5pkt – za dokładne podanie wyniku Bytovii
3pkt – za dokładne podanie wyniku pozostałych drużyn
1pkt - za podanie niedokładnego wyniku Bytovii i pozostałych drużyn, lecz z zachowaniem statusu zwycięzcy itp.

II. Terminy możliwości typowania i sposób typowania

Możliwość typowania będzie zawsze w środy, jeśli kolejka będzie rozgrywana w weekend, zaś jeśli będzie się toczyć w środę to możliwość udziału w naszej zabawie można zacząć od poniedziałku. Typujemy tradycyjnie w komentarzach pod newsem.

III. Terminy aktualizacji rankingów

Jeśli kolejka kończyć się będzie w niedzielę to ranking podamy tego samego dnia wieczorem, bądź następnego dnia. Jeśli w środę to wyniki zaktualizujemy tego samego, bądź następnego dnia.

3 Comments

  1. SPEC pisze:

    Stomil Olsztyn – Pogoń Siedlce
    Miedź Legnica – GKS Tychy 0-2
    Widzew Łódź – Arka Gdynia 0-3
    Chojniczanka Chojnice – GKS Katowice 2-0
    Flota Świnoujście – Dolcan Ząbki 2-1
    Wigry Suwałki – Chrobry Głogów 1-3
    Wisła Płock – Olimpia Grudziądz 2-0
    Termalica Nieciecza – Sandecja Nowy Sącz 3-1
    Bytovia Bytów – Zagłębie Lubin 1-1

  2. surdyk 145 pisze:

    Stomil Olsztyn 2:0 Pogoń Siedlce
    Miedz Legnica 1:o Gks Tychy
    Widzew Łódż 0:3 Arka Gdynia
    Chojniczanka Chojnice 3:1 GKS Katowice
    Flota Świnoujście 0:1 Dolcan Ząbki
    Wigry Suwałki 0:2 Chrobry Głogów
    Wisła Płock 2:o Olimpia Grudziądz
    Termalica Nieciecza 3:0 Sandecja Nowy Sącz
    Bytovia Bytów 1:0 Zagłebie Lublim

  3. Oskar pisze:

    Stomil Olsztyn – Pogoń Siedlce 1:0
    Miedź Legnica – GKS Tychy 0-2
    Widzew Łódź – Arka Gdynia 0-1
    Chojniczanka Chojnice – GKS Katowice 2-1
    Flota Świnoujście – Dolcan Ząbki 2-2
    Wigry Suwałki – Chrobry Głogów 1-1
    Wisła Płock – Olimpia Grudziądz 2-1
    Termalica Nieciecza – Sandecja Nowy Sącz 2-1
    Bytovia Bytów – Zagłębie Lubin 1-2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *