Historia strony

Pomysł utworzenia portalu padł w grudniu 2012 roku. Po przemyśleniach i działaniach oficjalnie został utworzony 29. grudnia. Początkowo działając samodzielnie było ciężko, choć już bardzo szybko wielu kibiców często odwiedzało serwis. Niestety dużą przeszkodą była szata graficzna strony (załącznik poniżej), która była wielce daleka od marzeń. W tamtym czasie brak profesjonalnego wsparcia był widoczny.

213k76r

Na szczęście w chwili załamania i ciągle pojawiających się trudności z pomocą przybył HHH, który nawet na chwilę przejął prowadzenie portalu. Także on wypromował nas na Twitterze. Podziękowania należą się także koledze redakcyjnemu – Bruno. Już od początku zauważył on w bytovia.hpu.pl coś specjalnego i do dziś pomaga w różny sposób. Dużym sukcesem było odświeżenie szaty w połowie 2013 roku. Po paru próbach i koncepcjach do końca działania na starym serwerze właśnie tak jak poniżej wyglądała strona.

Historia strony 2

Wielkim krokiem w przód było poszerzanie redakcji. 26 marca zadebiutował K.B. (Krystian), który stał się nowym felietonistą. Jeszcze bardziej ważne były zmiany przed nowym sezonem, historycznym, bo premierowym w I lidze. Wtedy to dołączyli do nas Oskar Borzestowski, który wykazuje się profesjonalizmem w robieniu zdjęć oraz Krzysztof Kleba. Ten drugi co chwilę udoskonala nasz serwis. Początkowo trudnił się tylko nagrywaniem i montażem filmów. Później oprócz tego zajął się również tworzeniem grafik, a co najważniejsze rozpoczął prace nad przenosinami strony na nowy serwer. Nieco wcześniej wraz z Krystianem rozpoczęliśmy prowadzenie relacji LIVE, co stanowiło kolejny milowy krok do poprawy naszej jakości. Jakości, która doprowadziła do tego, że na naszym Facebookowym profilu liczba osób, która kliknęła Lubię to! na początku września sięgnęła pół tysiąca. Dzisiaj jesteśmy już w nowej wersji. Istotna a jednak minimalna zmiana jest w nazwie. Dziś już jako bytoviahpu.pl, a nie bytovia.hpu.pl. Teraz tworzymy już nową historię. Jaką? Nowej, lepszej mamy nadzieję strony dla kibiców Bytovii.

Wasz Admin, Przemek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *