Redakcja

REDAKTOR NACZELNY:

DSC_1914

Przemysław Gawin

przemyslawgawin96@gmail.com

Kiedy pod koniec 2012 roku stworzyłem tę stronę, nie wiedziałem, że to wszystko tak się potoczy. Mało kto w to wierzył. Ja chyba również. Witryna bytoviahpu.pl stała się naprawdę rozpoznawalna.

A potem samo już poszło… Zostałem korespondentem „Przeglądu Sportowego”. Współtworzę „Skarb Kibica”, odpowiadając oczywiście za Bytovię. Zawsze lubiłem go czytać. Teraz mam okazję do niego pisać.

Tym zaczynem była jednak ta strona. Wywiady, materiały wideo, komentarze z „pazurem” czy relacje radiowe. To wszystko dla Was Czytelników. Staram się również o jak największy profesjonalizm. Nie byłoby go jednak bez tych ludzi:

ZESPÓŁ REDAKCYJNY:

kbKrystian Błank

Zastępca redaktora naczelnego

blankkrystian@gmail.com

Na bytoviahpu.pl zadebiutowałem w marcu 2014 r. tekstem „Co z tym nagłośnieniem?”. Dzisiaj z łezką w oku wspominam ten artykuł. Był on początkiem wielkiej przygody, która trwa i mam nadzieję, że będzie trwać jeszcze bardzo długo.

Od czasu pierwszego tekstu zmieniło się wiele. Niezmienne pozostają jednak – pasja do sportu i frajda, jaką sprawia mi tworzenie dla Was coraz to nowych materiałów. Staram się rozwijać. Nie można przecież stać w miejscu.

 

al

Adrian Lass

Kamerzysta, montażysta

adrianlass9712@gmail.com

Na bytoviahpu.pl działam od czerwca 2015 roku. Kręcenie materiałów oraz ich montaż są moim hobby i sprawiają mi wielką radość.

Sam nauczyłem się wszystkiego od podstaw (nagrywania, tworzenia grafiki, obrabiania materiałów wideo oraz audio). Cały czas uczę się czegoś nowego.

Staram się, aby każdy materiał miał w sobie coś wyjątkowego.

Filip Bogusławski – redaktor

Oskar Borzestowski – fotoreporter

Krzysztof Kleba – kamerzysta, montażysta, grafik

Michał Zblewski – współpracownik

dsc_0441

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *