Ile kosztuje chleb i masło? Inflacja 18,4 proc. robi swoje, ceny w Biedronce i Lidlu rosną

0
5

Wysoka inflacja oraz wzrost kosztów energii, transportu i surowców spowodowały, że ceny wielu produktów pierwszej potrzeby poszybowały w górę. Za bochenek chleba w piekarni trzeba zapłacić nawet 10 zł. W popularnych dyskontach jest taniej, lecz ceny wciąż są znacznie wyższe niż w ubiegłym roku. Jak wygląda cena masła? Gdzie robić tanie zakupy?

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://biznes.interia.pl/finanse/news-ile-kosztuje-chleb-i-maslo-inflacja-18-4-proc-robi-swoje-cen,nId,6656370
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu