Jaką bieliznę wybrać do dopasowanej sukni ślubnej?

0
31

Nie ulega wątpliwości, że suknia ślubna to jeden z ważniejszych elementów podczas organizacji niemal każdego ślubu. By jednak wyglądać w niej oszałamiająco i czuć się komfortowo, należy jeszcze dobrać odpowiednią bieliznę. W tym artykule zgłębiamy ten temat, podpowiadając ci, jaka bielizna najlepiej sprawdzi się do wybranej przez ciebie ślubnej sukni.

Kolor ślubnej bielizny

Choć wiele zależy tu od wybranej sukni, warto kierować się kilkoma uniwersalnymi zasadami. Przede wszystkim należy unikać bielizny całkowicie białej, a co gorsza, z widocznymi wzorami oraz w ciemnych barwach. Znacznie lepiej postawić na produkty w cielistych kolorach, gdyż zlewają się one ze skórą. Dzięki temu nie będą prześwitywać przez materiał ślubnej kreacji, co wyglądałoby mało estetycznie. Ponadto wybierajmy bieliznę bezszwową. Tylko ona nie generuje linii czy zarysowań na powierzchni sukni, co jest nieocenioną zaletą zwłaszcza w przypadku obcisłych strojów. Wszelkie widoczne paski zauważyliby rzecz jasna wszyscy zgromadzeni na ceremonii, ale byłyby one dostrzegalne również na pamiątkowych zdjęciach.

Wybór biustonosza pod suknię ślubną

Jest to chyba najbardziej skomplikowana kwestia, z uwagi na szeroki asortyment biustonoszy do sukien ślubnych. W przypadku podstawowych krojów sprawa jest stosunkowo prosta, gdyż wystarczy dobrać biustonosz odpowiadający naszej sylwetce. Problem pojawia się jednak wtedy, gdy decydujemy się na suknię z odkrytymi ramionami. Wówczas doskonale sprawdzą się staniki w formie opaski, czyli bez ramiączek. Z kolei przy sukniach z odkrytymi plecami najlepiej wybrać biustonosz samonośmy, mocowany przy pomocy hipoalergicznego żelu. Częstym wyborem są też suknie z gorsetem, gdzie dobrym rozwiązaniem będą staniki eksponujące biust, takie jak, chociażby modele push-up.

Bielizna ślubna, a komfort panny młodej

Wszystkie wspomniane zasady są rzecz jasna istotne, jednakże najważniejsze jest samopoczucie kobiety. Bielizna musi być więc przede wszystkim wygodna, a także dostosowana do upodobań noszącej. Na szczęście asortyment sprzedawców, takich jak sklep z bielizną Chabur, uwzględnia również ten aspekt. Znajdziemy tam produkty z przewiewnych i oddychających materiałów, między innymi bawełny. Dzięki temu noszenie ich nie będzie powodowało dyskomfortu zarówno podczas ślubu, jak i wielogodzinnej zabawy weselnej. Na koniec, pamiętajmy o przymierzeniu bielizny wraz z wybraną suknią. Wówczas można bowiem wykryć ewentualne niedoskonałości i jeśli takie wystąpią, wymienić kłopotliwy element.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here